Dzieeeń dobry, drodzy czytelnicy! Witamy serdecznie, życzymy smacznego śniadania oraz miłego dnia, a także zapraszamy na codzienny przegląd wydarzeń.

Ronaldo w szpitalu

Chwile grozy na Ibizie. Legendarny Brazylijczyk Ronaldo, trafił do tamtejszego szpitala. 41-latek poczuł niepokojący ból w klace piersiowej, jednak jego stan jest już pod kontrolą.

FC Barcelona z pucharem

FC Barcelona wróciła na tron! Blaugrana pokonała 2:1 Sevillę, mimo straty gola już na początku meczu. W 78. minucie zwycięstwo mistrzowi Hiszpanii zapewnił Ousmane Dembele.

Bayern wygrywa Superpuchar

Bayern po raz kolejny pokazał, do kogo należą Niemcy. Bawarczycy brutalnie pobili Eintracht Frankfurt 5:0 w Superpucharze Niemiec, a hat-tricka w tym meczu ustrzelił nie kto inny, jak Robert Lewandowski.

Lewandowski najskuteczniejszy

Dzięki strzeleniu trzech goli w Superpucharze Niemiec, Robert Lewandowski jest najlepszym strzelcem tych rozgrywek. Polak ma na koncie pięć trafień, o jedno więcej niż Wynton Rufer, a o dwie więcej od Arjena Robbena, Thomasa Mullera i Juergena Wegmanna.

Słodko-gorzki debiut Fabiańskiego

Łukasz Fabiański zadebiutował w barwach West Hamu United, jednak… wpuścił cztery gole, a „Młoty” przegrały 4:0. Jednak co ciekawe Polak został wybranym najlepszym piłkarzem gości w tym spotkaniu.

Grał Krychowiak i Rybus

Grzegorz Krychowiak zagrał swój drugi mecz w barwach Lokomotivu Moskwa. Mimo dobrej postawy Polaka i wysokiej noty („7” według SofaScore), mistrz Rosji przegrał spotkanie 1:0. Tylko jedną połowę zagrał z kolei Maciej Rybus.

Pierwszy mecz i pierwszy gol Ronaldo

Cristiano Ronaldo doczekał się debiutu w barwach Juventusu. Portugalczyk zagrał w kontrolnym meczu Juventusu A z rezerwami. Napastnik zdobył swojego gola już w 8. minucie, a jego drużyna wygrała 5:0.

Grała też Ekstraklasa

Legia Warszawa mimo kłopotów w pierwszej połowie meczu z Piastem Gliwice, powoli wraca na dobre tory. Mistrz Polski wygrał z Gliwiczanami na wyjeździe 3:1.
Lech Poznań samodzielnym liderem Ekstraklasy! „Kolejorz” pokonał 4:0 Zagłębie Sosnowiec i z kompletem czterech wygranych okupuje fotel lidera.
Jagiellonia pokonała Zagłębie Lubin. Ekipa z Podlasia znajduje się po tej wygranej na drugim miejscu w tabeli ligowej, z dorobkiem dziewięciu punktów.