91
164 udostępnienia, 91

W przedsezonowym sparingu Bayern Monachium pokonał 1:0 Manchester United po golu Javiego Martineza. Nas jednak, jako kibiców reprezentacji Polski cieszyć może, że do gry wrócił Robert Lewandowski, który ożywił kolegów oraz… przywitanie Polaka z Jose Mourinho.

O spotkaniu można mówić krótko – nie było ciekawe. A na pewno nie na początku. Obydwie drużyny wyglądały na ospałe i od pierwszych minut nie kwapiły się do wygranej. Bayern jeszcze przed przerwą nieco przycisnął, jednak nie zmienił wyniku spotkania.

W drugiej odsłonie meczu zobaczyliśmy już na murawie Roberta Lewandowskiego. Polak był nawet blisko gola, jednak piłka minęła jego głowę i padła łupem Martineza, który umieścił ją w siatce Manchesteru. Takim wynikiem zakończyło się też to spotkanie.

Ciekawie było jednak przed meczem. Fotoreporterzy uchwycili bowiem przywitanie Jose Mourinho oraz Roberta Lewandowskiego. Zwykła grzeczność i kultura czy może jednak coś więcej? Oceńcie!