93
294 udostępnienia, 93 punkty

Dzieeeeń dobry, drodzy czytelnicy! Witamy serdecznie w tą piękna (i jak zwykle gorącą) środę. Gorąco jest także w Legii Warszawa, która nadal nie ma trenera oraz w sercach kibiców reprezentacji Polski, po tym, co zrobił Arek Milik. A co zrobił? O tym przekonacie się w dalszej części artykułu.

Marcin Bułka nadal zaskakuje

Chelsea bezbramkowo remisowała z Lyonem do 90 minuty w meczu International Champions Cup i doszło do konkursu rzutów karnych, wygranym przez Londyńczyków. W bramce „The Blues” do 74. minuty stał Marcin Bułka, który wybronił sytuację  „sam na sam” z Depay’em.

Sobiech wróci do kraju

Artur Sobiech jest bliski podpisania kontraktu z Lechią Gdańsk. Piotr Wołosik zdradził na Twitterze, że 28-latek po siedmiu latach gry w Niemczech wróci do Polski.

Świetny gol Arka Milika

W przedsezonowym sparingu, SSC Napoli pokonało Borussie Dortmund 3:1, a już w 7. minucie na prowadzenie wyprowadził ich Arek Milik, który przerwał swoją strzelecką niemoc. Uderzenie było bardzo efektowne i możecie zobaczyć je TUTAJ.

Łukasz Piszczek wicekapitanem Borussii

Kilka dni temu Borussia Dortmund oficjalnie ogłosiła, że kapitanem w przyszłym sezonie będzie Marco Reus. Z dumą możemy dodać, że funkcję wicekapitana pełnić będzie Łukasz Piszczek! Polak od ośmiu lat gra w BVB i zapracował sobie na wielki szacunek – stąd taka decyzja.

Thibaut Courtois wymusza transfer

Thibaut Courtois usiłuje wpłynąć na władze Chelsea i próbuje wymusić na nich transfer. Belg opuścił drugi trening i dalej naciska na pozwolenie na odejście do Realu Madryt.

Gianni De Biasi nie dla Legii

Jeszcze wczoraj w internecie pojawiła się plotka o zainteresowaniu Legii Warszawa Giannim De Biasim (niedoszły selekcjoner reprezentacji Polski). Szybko jednak okazała się ona nieprawdziwa. Mistrz Polski ma już bowiem upatrzonego nowego trenera, jednak jego nazwisko pozostaje póki co niewiadomą.