73
209 , 73 points


Dzień przed rozpoczęciem mundialem to czas, w którym eksperci ostatni raz wymieniają swoich faworytów do zwycięstwa, korony króla strzelców, czy też po prostu wskazują zawodników, o których może zrobić się głośno zarówno w trakcie, jak i po Mistrzostwach Świata. W tej kategorii wskazali Polaków i nie ma wśród nich Roberta Lewandowskiego!

Już w czwartek spotkaniem gospodarzy mundialu-Rosji z Arabią Saudyjską rozpocznie się największa piłkarska impreza na świecie. Wyczekiwany od 4 lat turniej będzie trwał ponad miesiąc i zakończy się wielkim finałem 15 lipca. Wszyscy mają nadzieję, że reprezentacja Polski osiągnie wynik co najmniej taki, jak podczas Euro 2016, gdzie na francuskich boiskach podziwialiśmy naszych graczy aż do ćwierćfinału. Mundial rządzi się jednak swoimi prawami i kreuje wiele nowych gwiazd. Dziennikarze „The Guardiana” w swoich typach uwzględnili reprezentantów Polski. Stuart James, twierdzi że odkryciem będzie Piotr Zieliński:

-Piłkarz Napoli był jednym z kluczowych dla swojej drużyny, która walczyła o mistrzostwo Włoch z Juventusem.

Drugim z naszych piłkarzy wymienionych w „The Guardian” tym razem przez Marthe Kelner jest Karol Linetty. Argumentuje to tym, że błyszcząc w Sampdorii przyciągnął uwagę klubów z Premier League:

-Błyszczał w Sampdorii i przyciągnął wzrok jednego lub dwóch klubów z Premier League. Może wzbudzić większe zainteresowanie, jeżeli rozegra dobry turniej w Rosji.

 
Lubisz to? Udostępnij swoim znajomym!

73
209 , 73 points

Jaka jest Twoja reakcja?

Słabe... Słabe...
14
Słabe...
Haha Haha
6
Haha
Super! Super!
5
Super!
Smutne Smutne
5
Smutne
WTF WTF
17
WTF