91
129 , 91 points


Saga z Robertem Lewandowskim zdaje się nie mieć końca. Szczególnie, jeśli dzień w dzień otrzymujemy więcej i więcej informacji odnośnie rzekomych kontaktów z klubami oraz postanowieniami stron. Tym razem prezes Bayernu podsyca atmosferę, podtrzymując swoje stanowisko.

Mistrz Niemiec ma jeden priorytet – nie stracić „Lewego”. Mówi o tym sam Karl-Heinz Rummenigge, który jest pewny, że Lewandowski zostanie w klubie. Mało tego, Niemiec stwierdza, że woli stracić Jerome’a Boatenga niż swojego snajpera.

„Tydzień temu mówiłem, że mogę się założyć, iż Lewandowski u nas zostanie. Dzisiaj powiem to samo. Chętnie wejdę z kimś w zakład. W tej sprawie będziemy nieugięci. Podjęliśmy jasną decyzję: Lewandowski ma kontrakt i musi go wypełnić” – stanowczo przyznaje Rummenigge.

W rozmowie z „Bildem”, prezes Bayernu dodaje, że stoper reprezentacji Niemiec, Jerome Boateng może w spokoju negocjować kontrakt z Manchesterem City. Obrońca trafił do klubu w 2011 roku.

„Wiemy, że jego menedżerowie pracują nad transferem. Ma zielone światło na rozmowy z innymi klubami, ale na pewno nie oddamy go za małe pieniądze” – dodał.
Lubisz to? Udostępnij swoim znajomym!

91
129 , 91 points

Jaka jest Twoja reakcja?

Słabe... Słabe...
1
Słabe...
Haha Haha
15
Haha
Super! Super!
13
Super!
Smutne Smutne
14
Smutne
WTF WTF
7
WTF