77
135 , 77 points


Kataloński „Sport” uważa, że Bayern Monachium jest w stałym kontakcie z FC Barceloną w sprawie transferowej wymiany. „Sport Bild” także potwierdził doniesienia z Półwyspu Iberyjskiego. Hiszpanie chcieliby, aby do klubu wrócił Thiago Alcantara.

Kilka dni temu pojawiły się plotki o kontaktach działaczy Blaugrany z Bawarczykami w sprawie kupna hiszpańskiego pomocnika. Mistrz Hiszpanii zamierza wykorzystać także zainteresowanie Bayernu Lucasem Digne. W stolicy Bawarii miałby on zostać następcą Davida Alaby.

Według wspomnianego „Sport Bildu”, Thiago wraz z końcem maja został umieszczony na liście transferowej Bayernu Monachium. Hiszpan myśli poważnie od jakiegoś czasu o powrocie do swojego macierzystego klubu. Nie jest tajemnicą, że już rok temu Barcelona się z nim w tej sprawie kontaktowała.

Robert Fernandez spotkał się w Paryżu z Thiago, jednak chwilę później Hiszpan przedłużył umowę z Bayernem do 2021 roku i wydawało się, że o transferze nie ma mowy. Zmiany w Barcelonie okazują się jednak dużym problemem. Odejście Andresa Iniesty spowodowało, że szefostwo Blaugrany znowu zwróciło oczy na swojego wychowanka i oprócz Lucasa Digne, ma zamiar zaproponować mistrzowi Niemiec 50 mln euro.

Według katalońskiego źródła taka wymiana będzie korzystna dla obydwu stron. W Barcelonie potrzeba lidera środka pola, a w Bayernie szukają lewego obrońcy będącego albo następcą Juana Bernata, albo pierwszym wyborem Niko Kovaca w przypadku odejścia także Davida Alaby.
Lubisz to? Udostępnij swoim znajomym!

77
135 , 77 points

Jaka jest Twoja reakcja?

Słabe... Słabe...
6
Słabe...
Haha Haha
3
Haha
Super! Super!
1
Super!
Smutne Smutne
1
Smutne
WTF WTF
11
WTF