74
102 udostępnienia, 74 points


Lech Poznań próbuje się otrząsnąć po katastrofalnej końcówce ostatniego sezonu. Zespół spadł z pierwszego na trzecie miejsce, tym samym pozbywając się szansy o mistrzowski tytuł. Nowy trener, Ivana Djurdjevicia otwarcie zapowiada duże zmiany.

Z klubu odszedł już Emir Dilaver – podążył za Nenadem Bjelicą do Dinama Zagrzeb. Dilaver był kluczowym zawodnikiem Lecha, ale nie był zadowolony ze zwolnienia chorwackiego szkoleniowca, w dodatku jego postawa nie podobała się władzom Lecha Poznań. Klub poinformował o odejściu trzech kolejnych piłkarzy, którzy nie mieszczą się w planach Ivana Djurdjevicia.

Za to z wypożyczeń do swoich macierzystych klubów wrócili już lub wrócą Mario Situm (Dinamo Zagrzeb), Elvir Koljić (FK Krupa), Ołeksij Chobłenko (Czornomorec) i Vernon De Marco (Slovan Bratysława).

Z Lecha mają odejść, ostatnio wypożyczany do Termalici, Szymon Pawłowski oraz Dariusz Formella. Ponadto z klubem prawdopodobnie pożegnają się Marcin Wasielewski oraz Radosław Majewski.

Trzeci zespół Ekstraklasy ubiegłego sezonu planuje wzmocnienia. Ciekawym ruchem może być ściągnięcie Manolisa Siopisa. 24-letni defensywny pomocnik jest piłkarzem Olympiakosu

 
Lubisz to? Udostępnij swoim znajomym!

74
102 udostępnienia, 74 points

Jaka jest Twoja reakcja?

Słabe... Słabe...
8
Słabe...
Haha Haha
5
Haha
Super! Super!
3
Super!
Smutne Smutne
3
Smutne
WTF WTF
14
WTF