49
60 , 49 points


Mistrzostwa Świata w Rosji już niebawem, toteż wszyscy uczestnicy skupiają się na przygotowaniach do tej imprezy. Ciekawą formę ,,ćwiczeń” przybrało sobie kilku piłkarzy reprezentacji Meksyku!

Zachodnioeuropejskie media rozpisują się na temat skandalu, do którego doszło za Atlantykiem. Jak donosi telewizja ,,Notas”, po wygranym 1:0 meczu towarzyskim ze Szkocją, niektórzy zawodnicy zwycięskiej drużyny postanowili udać się do ekskluzywnego apartamentu w Las Lomas, gdzie imprezowali wiele godzin w towarzystwie… 30 prostytutek. Dodatkowo balanga podobno była zakrapiana alkoholem. W przedsięwzięciu mieli wziąć udział, m.in. Guilherme Ochoa, Giovani dos Santos czy Carlos Salcedo – mający żony lub partnerki.

Nie podjęto jeszcze żadnych decyzji w stosunku do tych zawodników. Jednak należy spodziewać się wszystkiego, gdyż w przeszłości za podobne wybryki paru piłkarzy było wyrzucanych z reprezentacji. Takie skandale nie najlepiej wróżą zespołowi na parę dni przed wielką piłkarską imprezą. Reprezentacja Meksyku zmierzy się na mundialu z Niemcami, Szwecją i Koreą Południową.

 
Lubisz to? Udostępnij swoim znajomym!

49
60 , 49 points

Jaka jest Twoja reakcja?

Słabe... Słabe...
10
Słabe...
Haha Haha
7
Haha
Super! Super!
8
Super!
Smutne Smutne
5
Smutne
WTF WTF
24
WTF